SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: About
ro: Despre

en: File Transfer failed, reason: !reason
ro: Transferul fisierului a eșuat din următoarea cauză: !reason

en: Preparing to install
ro: Pregătire pentru instalare
