SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: About
ru: Информация

en: File Transfer failed, reason: !reason
ru: Передача файла не удалась, причина: !reason

en: Preparing to install
ru: Подготовка к установке
