SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: About
sv: Om

en: File Transfer failed, reason: !reason
sv: Filöverföring misslyckades, orsak: !reason

en: Preparing to install
sv: Förbereder för installation
