SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: About
ta: பற்றி

en: File Transfer failed, reason: !reason
ta: கோப்பு பரிமாற்றம் தோல்வி, காரணம்: !reason

en: Preparing to install
ta: நிறுவுதலை தயார்படுத்துகிறது
