SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: About
tr: Hakkında

en: File Transfer failed, reason: !reason
tr: Dosya Aktarımı başarısız, nedeni: !reason

en: Preparing to install
tr: Kurmak için hazırlanıyor
