SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: About
uk: Про модуль

en: File Transfer failed, reason: !reason
uk: Передача файла зазнала невдачі. Причина: !reason

en: Preparing to install
uk: Підготовка до встановлення

en: Save and Continue
uk: Зберегти та продовжити
