SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: About
vi: Giới thiệu

en: File Transfer failed, reason: !reason
vi: Chuyển tập tin thấy bại, lí do: !reason

en: Preparing to install
vi: Đang chuẩn bị cài đặt
