SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: About
oc: A prepaus

en: File Transfer failed, reason: !reason
oc: Fracàs del transferiment del fichièr, rason : !reason

en: Preparing to install
oc: Preparant per installar
