SN Quick Multisite (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: About
sk: Informácie o

en: File Transfer failed, reason: !reason
sk: Prenos súboru zlyhal, dôvod: !reason

en: Preparing to install
sk: Pripravuje sa inštalácia
