SnapEngage (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Role specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas rolėms

en: Page specific visibility settings
lt: Matomumo nustatymas puslapiuose

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
