SnapEngage (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Role specific visibility settings
lv: Lietotājiem specifiski redzamības iestatījumi

en: Page specific visibility settings
lv: Lapai specifiski redzamības uzstādījumi.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
