SnapEngage (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Role specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especificas al ròtle

en: Page specific visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat especifics a la pagina

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
