SnapEngage (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
