SnapEngage (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: ཕྲེང་རེར་Drupal་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་རེ་འཇུག་དགོས། ཡིག་འབྲུ་*་ནི་ཚབ་རྟགས་རེད། དཔེར་ན་%blog་ནི་ཟིན་བྲིས་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་མི་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་ཡིན། ད་དུང་%front་མདུན་ངོས་རེད།

en: Left
bo: གཡོན

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bo: PHPཚབ་ཨང་གིས་ <code>TRUE</code> ཕྱིར་ལོག་བྱེད་དུས་ཁ་སྣོན་བྱོས། (PHPདཔེ་རྣམ་འོག་ཉམས་མྱོང་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་བེད་སྤྱོད་བྱེད།)

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Add to every page except the listed pages.
bo: མངོན་འཆར་བྱས་མེད་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add to the listed pages only.
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ནར་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
