SnapEngage (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Role specific visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti podle uživatelské role

en: Page specific visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti podle stránky

en: Widgets
cs: Widgety

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
