SnapEngage (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
