SnapEngage (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
