SnapEngage (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
