SnapEngage (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
