SnapEngage (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
tr: Drupal yolunu kullanarak her satıra tek bir sayfa girin. '*' karakteri jokerdir. Örnek: ağ günlüğü sayfası için %blog; tüm kişisel ağ günlükleri için %blog-wildcard. Anasayfa için %front kullanınız.

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Role specific visibility settings
tr: Role özel görünürlük ayarları

en: Page specific visibility settings
tr: Sayfaya özel görünürlük ayarları

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Add to every page except the listed pages.
tr: Listelenenler hariç tüm sayfalara ekle.

en: Add to the listed pages only.
tr: Sadece listelenen sayfalara ekle.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.
