SnapEngage (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
