SnapEngage (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Role specific visibility settings
gl: Opcións de visibilidade específicas para cada rol

en: Page specific visibility settings
gl: Configuración da visibilidade por páxina

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
