SnapEngage (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Unesi jednu stranicu po redu kao Drupal putanje. Znamenka '*' je višeznačna. Primjer putanje je %blog za blog stranice i %blog-wildcard za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Role specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti stranice za specifičnu ulogu

en: Page specific visibility settings
hr: Postavke vidljivosti specifične stranice

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
