SnapEngage (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
