SnapEngage (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Role specific visibility settings
pl: Ustawienia widoczności w zależności od roli

en: Page specific visibility settings
pl: Wyświetlanie zależne od strony

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Dodaje, gdy poniższy kod PHP zwraca wartość <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Add to every page except the listed pages.
pl: Dodaj do każdej strony z wyjątkiem wymienionych.

en: Add to the listed pages only.
pl: Dodaj tylko na wymienionych stronach.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
