SnapEngage (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
