SnapEngage (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Page specific visibility settings
be: Налады бачнасці адмысловыя для старонак

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
