SnapEngage (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Pages
is: Síður

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Role specific visibility settings
is: Stillingar á sýnileika eftir hlutverki.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
