SnapEngage (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Page specific visibility settings
ka: გვერდის სპეციფიკური ხილვადობის პარამეტრები
