SnapEngage (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
