SnapEngage (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Right
bg: Дясно

en: Role specific visibility settings
bg: Настройки за видимостта в зависимост от ролите

en: Page specific visibility settings
bg: Настройки за видимост в зависимост от страниците
