SnapEngage (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Role specific visibility settings
et: Rollipõhised nähtavuse seaded

en: Page specific visibility settings
et: Lehepõhised nähtavuse seaded

en: Widgets
et: Vidinad

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
