SnapEngage (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್
