SnapEngage (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Role specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Page specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות לפי עמוד

en: Add to every page except the listed pages.
he: הוסף לכל עמוד מלבד העמודים שברשימה.

en: Add to the listed pages only.
he: הוסף לעמודים שברשימה בלבד.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
