SnapEngage (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
