SnapEngage (7.x-2.1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: General settings
ms: Seting umum

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ms: Masukkan satu halaman per barisan sebagai laluan Drupal. Aksara '*' ialah kad bebas. Contoh laluan ialah %blog bagi laman blog dan %blog-wildcard bagi setiap blog peribadi. %front ialah laman utama.

en: Role specific visibility settings
ms: Pengesetan kebolehlihatan mengikut peranan spesifik

en: Page specific visibility settings
ms: Pengesetan kebolehlihatan mengikut halaman spesifik

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ms: Amaran: Berikan kepada peranan terpercaya sahaja; keizinan ini mempunyai implikasi keselamatan.
