Snippets (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება
