Snippets (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Name
no: Navn

en: edit
no: rediger

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Update
no: Oppdater

en: Revisions
no: Versjoner

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: revert
no: tilbakefør til tidligere versjon

en: Revision
no: Versjon

en: Revision of %title from %date
no: Versjonen av %title fra %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: revisions
no: versjoner
