Snippets (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Revert
oc: Restablir

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: revert
oc: restablir

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
oc: Sètz segur que volètz tornar a la version del %revision-date?

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
