Snippets (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
