snippets (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
