Snippets (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Update
pt: Atualizar

en: Revisions
pt: Revisões

en: Revert
pt: Reverter

en: Revisions for %title
pt: Revisões para %title

en: revert
pt: reverter

en: Revision
pt: Revisão

en: Revision of %title from %date
pt: Revisão de %title da data de  %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pt: Tem a certeza que pretende reverter para a revisão de %revision-date?

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
