Snippets (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Preview
ar: معاينة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Clone
ar: استنساخ

en: Revert
ar: استرجع

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: revert
ar: استرجاع

en: Revision
ar: مراجعة

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟
