snippets (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Preview
da: Gennemse

en: Revisions
da: Versioner

en: Clone
da: Klon

en: Revert
da: Gendan

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: Storage
da: Lagring

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at vende tilbage til versionen fra %revision-date?
