Snippets (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Revisions
sv: Versioner

en: Clone
sv: Klona

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: Snippet
sv: Fragment

en: Storage
sv: Lagring

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?
