snippets (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах
