snippets (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Revisions
sq: Revizione

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?
