Snippets (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Revisions
th: รุ่น

en: Clone
th: โคลน

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revisions for %title
th: การปรับปรุงรุ่นของ %title

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Revision
th: รุ่น

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการคืนรุ่นกลับไปเป็นรุ่น %revision-date?
