Snippets (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Clone
tr: Kopya

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: Storage
tr: Kayıt yeri

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: There is no revisions for %title to list.
tr: %title için listelenecek bir sürüm yok.
