snippets (7.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Revisions
bg: Редакции

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: revert
bg: връщане

en: Revision
bg: Редакция

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?
